Autokary Wrocław wynajem

Skontaktuj się z WROCEK – TRAVEL jeżeli cenisz sobie bezpieczną i komfortową podróż. Firma ta oferuje autobusy i autokary we Wrocławiu na wynajem. Zatem jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta lub okolic, możesz skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Zapytasz dlaczego warto zdecydować się na usługi tej właśnie firmy. Otóż WROCEK – TRAVEL to firma z zasadami, która gwarantuje:

  • uczciwe warunki współpracy,
  • bezpieczny przewóz osób,
  • komfortową jazdę,
  • atrakcyjne ceny.

Kierowcy, którzy są częścią zespołu WROCEK – TRAVEL, posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania swojego zawodu, a także wieloletnie doświadczenie. Korzystając z usług firmy masz pewność, że jesteś w dobrych rękach – możesz czuć się bezpiecznie.

Oferta wrocławskiej firmy przewozowej

Firma ta oferuje swoje usługi firmom, szkołom, parafiom, klientom indywidualnym. WROCEK – TRAVEL dowiezie na miejsce docelowe osoby pragnące dojechać do pracy, na spotkanie integracyjne, szkolenie, konferencje, a także uczniów i nauczycieli wybierających się na szkolną wycieczkę. Na miejsce pasażerowie docierają w pełni zadowoleni, a wszystko dzięki zapewnieniu im komfortowej jazdy pojazdami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne i regulowane fotele, barek z napojami oraz składane stoliki.

Formularz rezerwacji i kalkulacji

W ofercie WROCEK – TRAVEL znajdziesz zarówno przewozy krajowe, jak i międzynarodowe. Cena za usługę ustalana jest indywidualnie. Firma ta dowiezie swoich pasażerów bezpiecznie i na czas. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaj z formularza do rezerwacji dostępnego na stronie WROCEK – TRAVEL. Za jego pośrednictwem możesz również poprosić o wycenę konkretnego zlecenia.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Odnowiona tylna belka dla aut Peugeot Partner

Odnowiona tylna belka dla aut Peugeot Partner