Fryzjer męski Poznań

Mężczyźni na ogół rzadziej odwiedzają miejsca, które specjalizują się w poprawie wyglądu. Częste zabiegi takie jak manicure, pedicure, regulacja brwi czy wreszcie strzyżenie i modelowanie włosów – kojarzą się z czymś specyficznie damskim, co nie przystoi mężczyźnie.

Troska o własny wygląd, fryzurę, cerę, paznokcie – staje się czymś koniecznym, jeżeli dany mężczyzna pracuje, dajmy na to, jako model. W takiej sytuacji, zadbany wygląd jest wymogiem nie do zlekceważenia. Panowie z tej branży są częstymi klientami fryzjerów męskich, również w Poznaniu.

Zadbany wygląd to na ogół cecha osoby, która lubi samą siebie. Jednak, regularne zabiegi upiększające mogą skutecznie drenować portfel. Choć fryzjer męski jest zwykle tańszy od damskiego, także w Poznaniu. Gdy potrzebny jest nam niedrogi, a przyzwoity fryzjer męski, o ile mieszkamy w Poznaniu, możemy skorzystać z usług zakładu Pracownia Fryzur „Furora”. Dokładny opis oferowanych zabiegów znajdziemy pod adresem http://www.furorapracowniafryzur.pl/. Gdy nasza stopa przekroczy próg salonu „Furora”, nasze poszukiwania fryzjera męskiego na terenie Poznania – możemy uznać za skończone.

Oferta salonu fryzjerskiego „Furora” to gotowość do pomocy w uzyskaniu efektownego i jednocześnie modnego wyglądu. Salon „Furora” zatrudnia wyłącznie doświadczonych oraz pełnych pasji specjalistów, którzy traktują swój fach, jako rodzaj sztuki. Usługi pracowników „Furory” to gwarancja satysfakcji.


Pracownia Fryzur "Furora"
Teofila Mateckiego 22/123
60-689 Poznań
tel. 882 166 458

Zobacz także:

MASI - ekskluzywny salon piękności i medycyny estetycznej w Szczecinie

MASI - ekskluzywny salon piękności i medycyny estetycznej w Szczecinie

Obszar działania firmy Floslek

Obszar działania firmy Floslek

Depilacja w ActiveBeauty

Depilacja w ActiveBeauty