Plecak turystyczny

Elementem niezbędnym w każdej wyprawie jest plecak. Nie taki zwykły, a plecak turystyczny. Plecak taki posiada kilka przegródek większych i mniejszych. Jest wykonany z solidnych, wytrzymałych materiałów. Rozkłada również ciężar na plecach w sposób równomierny, co jest zbawienne dla kręgosłupa. Plecaki te są stosunkowo lekkie i poręczne.

Sklep turystyczny Napieszo.pl ma w swojej ofercie wiele plecaków od różnych producentów. Różnią się kształtem, kolorem, gabarytami, pojemnością. Każdy znajdzie tutaj idealny plecak dla siebie. Plecaki dostępne w asortymencie posiadają regulowany system nośny, można je zatem idealnie dopasować do wzrostu i postury właściciela. Co ważne, plecy usztywnione są specjalną płytą wyposażoną w poduszki, które umożliwiają plecom oddychanie.

Wyższość plecaka nad torbą i walizką

Plecaki dostępne w Napieszo.pl sprawdzą się na wyprawach górskich, wycieczkach rowerowych czy w innych podróżach. Warto pamiętać, że plecak jest lepszą alternatywą niż torby na ramię czy walizki trzymane w rękach. Po pierwsze mamy obie ręce wolne, po drugie ciężar rozłożony jest równomiernie, a więc jest to rozwiązanie lepsze i zdrowsze dla kręgosłupa.

W sklepie Napieszo.pl znajdziemy plecaki różnych producentów, np.:

  • Brugi,
  • Elbrus,
  • Hi-Tec,
  • Martes,
  • The North Face.

Plecaki dostępne są w bardzo szerokim zakresie cenowym. Dzięki temu każdy klient, biorąc pod uwagę cenę, może tutaj znaleźć plecak idealny dla siebie.

Plecak na wycieczkę i do miasta

Plecaki turystyczne w Napieszo.pl mogą być stosowane nie tylko „od święta” na wycieczkach. Nadają się również w codziennym życiu, gdzie liczy się wygoda i komfort.

Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony http://napieszo.pl/150-plecaki-turystyczne, gdzie można zakupić plecak turystyczny od najlepszych producentów.


"Tempo" Dorota Michalska
Sikorskiego 111
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 720 61 58

Zobacz także:

Rękawice bokserskie tanio

Rękawice bokserskie tanio

Badanie USG piersi - Bielany

Badanie USG piersi - Bielany

Dobry psycholog - Poznań

Dobry psycholog - Poznań

Apteki

Apteki

Młodość i uroda w zasięgu Twojej ręki

Młodość i uroda w zasięgu Twojej ręki