Podatki Wrocław

Jeżeli szukasz biura, które specjalizuje się w kwestiach związanych z podatkami na terenie Wrocławia, zapoznaj się z ofertą Biura Rewident. Wyróżnia się ono bogatą i zróżnicowaną ofertą, a klienci mogą liczyć na profesjonalną, fachową i kompleksową obsługę. Przede wszystkim propozycja uwzględnia:

  • usługi księgowe,
  • usługi doradztwa podatkowego,
  • usługi kadrowo-płacowe.

Dodatkowo, Biuro proponuje wsparcie podczas zakładania działalności gospodarczej. Można liczyć na pomoc w zakresie wyboru najbardziej korzystnej formy opodatkowania. Specjaliści sporządzają analizy ekonomiczno-finansowe podmiotów gospodarczych, a także rejestrują działalności gospodarcze, zgłaszają zmiany.

Usługi Biura Rewident

Wśród usług księgowych Biura Rewident znalazło się prowadzenie ewidencji ryczałtowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a także prowadzenie ksiąg rachunkowych. Trzeba dodać, że fachowcy zajmują się bieżącym prowadzeniem ewidencji dla potrzeb podatku. Co więcej, obszar działania uwzględnia deklaracje podatkowe oraz ich wysyłanie do urzędów skarbowych drogą elektroniczną. Fachowcom można zlecić prowadzenie ewidencji środków trwałych, wyposażenia, a także wartości niematerialnych i prawnych. Specjaliści reprezentują podatników przed organami władzy państwowej. Jeżeli chodzi o usługi kadrowo-płacowe to oferta obejmuje między innymi sporządzanie list płac, obsługę umów cywilnoprawnych. Biuro zajmuje się także obsługą i doradztwem w kwestiach pracowniczych, takich jak delegacje, zatrudnienie za granicą czy zasiłki. Ważne miejsce w ofercie Biura Rewident zajmują usługi doradztwa. Tu warto wskazać przede wszystkim doradztwo podatkowe dedykowane osobom prowadzącym działalność gospodarczą czy prowadzenie postępowań likwidacyjnych i upadłościowych.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław

Zobacz także:

Pełna księgowość - Białystok

Pełna księgowość - Białystok

MFMSA - Fundusze

MFMSA - Fundusze